شروع فرآیند دوره آزمایشی سامانه ملی مشاوره (مشاوروم)

تاریخ ارسال : 1400/3/24

شروع فرآیند دوره آزمایشی سامانه ملی مشاوره (مشاوروم)

شروع فرآیند دوره آزمایشی سامانه ملی مشاوره(مشاوروم)

بنیاد دکتر محمود شیخ زین الدین با همکاری شرکت ویدا تدبیر ارتباط گستر، از اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به راه اندازی سامانه ملی مشاوره در حوزه های مختلف مدیریت پارک های علم و فناوری و مراکز رشد با عنوان «مشاوروم» نموده است.

این سامانه با آدرس اینترنتی https://moshaveroom.ir  هم اکنون در اختیار هفت پارک علم و فناوری کشور شامل پارک استان خراسان رضوی، پارک دانشگاه شریف، پارک استان یزد، پارک استان آذربایجان شرقی، پارک استان اصفهان، پارک استان سیستان و بلوچستان و پارک استان هرمزگان جهت دوره آزمایشی قرار گرفته است.

در این سامانه هر پارک، دارای یک حساب کاربری می باشد که می تواند مشاوران مد نظر خود را در سامانه ثبت نام کند. از طرفی شرکت های فناور و همچنین خود پارک ها می توانند از طریق همین سامانه به صفحات مشاوران تعریف شده مراجعه نموده و پس از انتخاب، فرآیند نوبت دهی، پرداخت هزینه و برگزاری جلسه مشاوره را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهند.

به زودی این سامانه پس از سپری شدن دوره آزمایشی، جهت استفاده عموم پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت های تابعه آنها در اوایل تیر ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.